naglowek
Do góry
ENERGA – Jarosław Sołek

TECHNIKA GRZEWCZA, SANITARNA, WENTYLACJA, KLIMATYZACJA

Miłocin k/Rzeszowa 181
36-062 Zaczernie

tel. kom 0 606 900 202
tel./fax 017 859 51 92
energa@energa-instalacje.pl
www.energa-instalacje.plFirma ENERGA – Jarosław Sołek specjalizuję się w tworzeniu przemyślanych i energooszczędnych systemów grzewczych zarówno dla mieszkalnictwa lokalowego, domków jednorodzinnych, czy przemysłu.

Począwszy od doradztwa i wyboru najefektywniejszego i ekonomicznego rozwiązania, poprzez zaprojektowanie instalacji, jej wykonanie i późniejszą opiekę.

Naszą domeną są nowoczesne i ekologiczne, a przede wszystkim oszczędne rozwiązania takie jak pompy ciepła czy systemy odzyskiwania ciepła – rekuperatory.

Wykonujemy również instalację wodno – kanalizacyjne, ogrzewania podłogowego, centralnego ogrzewania we wszystkich technologiach.

W ostatnim czasie na skutek licznych zapytań ze strony klientów poszerzyliśmy zakres naszej działalności o systemy klimatyzacji w całej sferze jej zastosowań, od najprostszych układów po klimatyzację dla przemysłu.

Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie wyżej wymienionych zagadnień, poparte wiedzą i referencjami wielu zadowolonych klientów, a także fakt, że jesteśmy oficjalnym partnerem takich firm jak chociażby DANFOSS, DOSPEL, DE DIETRICH, JUNKERS, ACV, PRO-VENT, zachęci Państwa do zwrócenia uwagi na kwestię nowoczesnych energooszczędnych rozwiązań zwłaszcza w tak trudnych czasach dla cen nośników energii.


Jarosław Sołek
stopka